niedziela, 11 stycznia 2015

ROZDZIAŁ 2

Był po prostu przecudny. Tak jakby zrobiony pod moją wyobraźnie. Pierwsze co zrobiłam? Rzuciłam się na duuże, mięciutkie łóżko. Tak, to jest mój raj. Tu będę spędzała wszystkie swoje dni. Po zapoznaniu się ze swoim pokojem, poszłam oglądać resztę domu. Jestem szczęśliwa. Było trochę pracy przy rozpakowywaniu bagaży. Trochę? Kogo ja okłamuje... dużo pracy. Praktycznie pół dnia na tym zmarnowane. Grrr... ale na szczęście już koniec.  Na koniec dnia postanowiłam wyjść z tatą na spacer. Tak wiecie, aby obejrzeć okolice i wgl. Jest świetnie. Niedaleko mojego domu jest Skate Park i basen. Najgorzej będzie przyzwyczaić się do nowej szkoły i do nowych ludzi. Moje stare towarzystwo było z lekka... hmm nudne. Za dużo imprezowania także nie było. Mam nadzieje, że teraz coś się zmieni. Chce w końcu zobaczyć te nastoletnie życie. Za dwa dni mam swój pierwszy dzień szkoły. Początek semestru. Czy tylko mnie bawią takie przeprowadzki? Wracając do domu natknęłam się na chłopaka. Innego niż Ci wszyscy z mojej starej szkoły. On był przystojny :OO *-* Już wiem, że to będzie wyjątkowy rok xDD

1 komentarz: