poniedziałek, 5 stycznia 2015

Hej!

Jeśli już wszedłeś na tego bloga, to po prawej stronie jest napis ,, Dołącz się do tej witryny". Ciśnij (xD) go a następnie czytaj dalej. Wraz z Anią postanowiłyśmy pisać na tym blogu historię przeznaczone dla Was- nastolatków. Z góry przepraszamy jeśli natrafi tutaj jakaś osoba +30 (xD) Nasza ,,wena twórca" zaciekawiła już miliony osób. HAHHAHAHHA nie no tak serio to żartuje, to tylko marzenie xDD Pomijając błędy ortograficzne przepraszam Was równie za interpunkcyjne (Hehe). Przechodząc do rzeczy to postanowiłyśmy pisać tego bloga... szczerze? - Z nudy. Nwm czy uda nam się go pisać regularnie ale postaramy się. Będą tutaj opisywane przeżycia nastolatków. W skrócie? Jedna długa opowieść o miłości, nadziei, łzach, pomyłkach. Różnych wartościach życiowych. Mam nadzieje, że spodoba Wam się to i docenicie nasza prace. (?) Dziękuję <3

~~Weronika



1 komentarz: